Adwokaci rozwodowi

Zapewne wiele osób na tym etapie życia zastanawia się czy i do czego jest potrzebny adwokat. Aby napisać wniosek do sądu nawet nie trzeba mieć wysokiego wykształcenia.

Można sprawnie i właściwie formalnie zrobić to wykorzystując informacje z tej strony. Jeśli oboje nie chcecie przeciągających się problemów, żenującej szarpaniny i wielu różnych nieprzewidzianych nieprzyjemności to napiszcie wniosek rozwodowy za porozumieniem stron <<< ten właściwy!

Ktoś kto próbuje tłumaczyć się niewiedzą i był po poradę lub ma adwokata na pewno chce wykorzystać małżeństwo do zarobkowania!

Każdy adwokat chce pomóc ale najważniejsze jest aby na tym samemu dobrze zarobić. Niektórzy wręcz oszukują klientów wymyślając trudności i prowokując zaostrzanie konfliktu. Wspomaganie się adwokatem i mówienie o bezkonfliktowym rozwodzie to jakby sąsiedzi mówili o pokoju ale doradzali się w tym sprzedawców broni. Zaznaczam, że chociaż trudno i to rzadkość – są Adwokaci rozsądnie doradzający z uwzględnieniem elementu ogólnego dobra i moralności. Tacy będą tutaj polecani.

W praktyce trudno samemu zorientować się który adwokat jest dobry a tym bardziej będzie odpowiedni dla nas. Jeśli macie skomplikowaną sytuację finansową, mieszkaniową – sami nie wiecie jak to prawnie i uczciwie rozwiązać to możecie oboje jednocześnie poradzić się polecanego-dobrego adwokata. Nie zaproponowanego przez jedną stronę. Wybór i każda wizyta powinna być wspólna.