Rozwód – nie daj się oszukać

Nie ma znaczenia czy jesteś mężem czy żoną, choć główne cele Fundacji to pomaganie skrzywdzonym rodzicom i ich dzieciom, to z racji posiadanej wiedzy, doświadczenia i możliwości, możemy też pomóc w tej trudnej sytuacji.

Jeśli dostrzegasz oznaki oszustwa lub już cię oszukano, chcesz zminimalizować skutki, przywrócić normalność… uzyskać wsparcie – wypełnij zwykły formularz wpisując w rubryki nieadekwatne – ROZWÓD. Skontaktujemy się, wspólnie zastanowimy, wypracujemy jakiś sensowny w danym przypadku plan i pomożemy. W między czasie odetchnij i spokojnie zaczynaj tu >>>

Adwokat nie pomógł? Sądowa walka okazała się lipą? Chciałbyś/Chciałabyś odzyskać swoje dziecko? Może też godność i swoją rodzinę? Przywrócić normalność lub co najmniej uczciwe relacje? Gdy wciągnięto Cię w brudną wojnę rozwodową, oskarżenia, szarpanina finansowa, alienacja i inne podłości zapragnęłaś/ąłeś przynajmniej SPRAWIEDLIWOŚCI? Nie wiedziałeś/aś że do sądu nie idzie się po sprawiedliwość tylko po wyrok, który za odpowiednią cenę załatwiają kastalni. Nie wiesz co robić ale nie chcesz się poddać? Jeśli nie wierzysz że w TWOJEJ sytuacji coś można zrobić to zignoruj ten post. Chcesz działać, klikaj tutaj >>> KONTAKT <<< wypełniając w miejscu [forma pomocy] napisz „innA”